• 16.8 v neděli bude poutní slavnost Nanebevzetí Panny Marie v našem kostele v 9.00. Prosíme o pomoc s přípravou pouti a její realizací. Dobrovolníci, kteří by mohli pomoci v sobotu 15.8. a nebo 16.8, nechť se nahlásí Havranovi T. Jirsákovi a nebo se zapíší na stolečku s dary. Také prosíme o přípravu pohoštění sladkého i slaného. Předem srdečně děkujeme!

     

  • O prázninách je v neděli pouze jedna mše sv. a to v 8.30.

     

  • Informace o návštěvě papeže Benedikta XVI.v České republice najdete na internetové adrese:www.navstevapapeze.cz

     

 

  • ÚKOL PRO DĚTI NA PRÁZDNINY: Najdi během svých cest o prázdninách sochu sv. Jana Nepomuckého a přines ji 3. neděli v září na mši sv. v 10.30 (zobrazenou) na pohlednici, fotografii nebo namalovanou.

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti