• O prázninách je v neděli pouze ranní mše svatá v 8.30.

 

  • STŘEDEČNÍ SPORT  bude naposledy v tomto školním roce 22.6. ve 20.00

          v těločvičně ZŠ. Přes prázdniny    sport nebude!

  • V neděli 21.8. bude POUTNÍ SLAVNOST NANEBEVZETÍ PANNY MARIE v našem kostele. Zahájení programu je v 8.30 Modlitbou růžence. Dále je v programu Slavná mše svatá, občerstvení v jižním parkánu za kostelem, výstav a krátká adorace Nejsvětější Svátosti oltářní, svátostné požehnání a na závěr ve 12 hodin modlitba Anděl Páně. Zbožná účast je za obvyklých podmínek obdařena získáním plnomocných odpustků. Prosíme o pomoc s přípravou pouti a její realizací. Dobrovolníci, kteří by mohli pomoci v sobotu 20.8. a nebo 21.8., ať se hlásí M. Krňávkové. Také prosíme o přípravu pohoštění sladkého i slaného. Předem srdečně děkujeme!

 

  • NOVINKA: FARNÍ KAFE PRO RODINY S DĚTMI bude poprvé v neděli 18.9. po dětské mši sv. na faře.

 

  • Zájemci o CD s fotkama z návštěvy pana arcibiskupa, napište se na seznam na stolku s dary.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti