• SPORT – ve středu 20.4. NENÍ!!!

 

  • AKTUALIZACE SVÁTKŮ A NAROZENIN

Prosíme všechny zájemce , kteří chtějí, aby se připomínalo datum jejich svátku a narozenin při ohláškách v kostele, aby si vyhledali své datum v seznamu na stolku s dary a potvrdili správnost údajů a souhlas svým podpisem.

  • Dopolí je na stolku s dary k rozebrání.
  • Vysvětlení postojů při liturgii je v Dopolí a na nástěnce u tisku.

 

  • Karmelitánské nakladatelství začalo vydávat čtvrtletně bezplatný přehled četby laického breviáře. Ukázku máte na stolku s dary. V případě vašeho zájmu o jeho odběr se napište na seznam.

     

  • FARNÍ POUŤ DO KONČIN U LITOMYŠLE se bude konat v sobotu 21.5. Pojedeme se podívat do Litomyšle tam, kde v sočasné době působí náš bývalý administrátor  P. P. Hertl a navštívíme nedaleké poutní místo Končiny.

 

  • Informace o ZELENÉM VÝLETU jsou na stolku s dary.

 

  • NÁCVIK MINISTRANTŮ bude : na Zelený čtvrtek v 17.15, na Velký pátek v 17.15, na sobotní Vigilii v 18.30.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti