• POZOR ZMĚNA!!!  je trvale posunuta druhá nedělní mše sv. na 10.00.
  • SPORT – ve středu 23.2. se hraje florbal v tělocvičně ZŠ od 20.00 – 21.30. Všichni jsou srdečně zváni.
  • NEZBEDA salesiánský časopis pro děti – školáky a předškoláky. Udělejte svým dětem radost . Kupte jim Nezbedu pro školáky, který obsahuje přílohou pro jejich mladší sourozence, kteří do školy ještě nechodí .Nové číslo i starší čísla najdete na stolu u nástěnky vzadu v kostele.
  • AKTUALIZACE SVÁTKŮ A NAROZENIN.

PROSÍME VŠECHNY ZÁJEMCE , KTEŘÍ CHTĚJÍ, ABY SE PŘIPOMÍNALO DATUM JEJICH SVÁTKU A NAROZENIN PŘI OHLÁŠKÁCH V KOSTELE, ABY SI VYHLEDALI SVÉ DATUM V SEZNAMU NA STOLKU S DARY A POTVRDILI SPRÁVNOST ÚDAJŮ A SOUHLAS SVÝM PODPISEM.

POKUD JSTE NENAŠLI SVÉ JMÉNO V DANÉM MĚSÍCI, KDY MÁTE SVÁTEK NEBO NAROZENINY PŘIPIŠTE SE A PODEPIŠTE SE NA VOLNÝ ŘÁDEK.

  • POSTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA je v sobotu 2.4. od 9.00 -13.00 na téma: hlubší pohled na svátost smíření a povede ji P. P. Čáp. Ve 13.00 se bude podávat společný oběd.
  • POSTNÍ ÚKOL PRO DĚTI: vem si na stolku s dary postní kalendář a vybarvený a vystřižený ho přineseš 17.4. na květnou neděli. Přivítáš s ním Pána Ježíše, který bude vjíždět do Jeruzaléma. Nezapomeň si palmový list podlepit dřívkem nebo špejlí, aby se ti s ním dobře mávalo.
  • ÚKOL NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU 20.3.:DĚTI, přineste si šátek a izolepu.
  • FARNÍ POUŤ DO KONČIN U LITOMYŠLE se bude konat v sobotu 21.5. Pojedeme se podívat do Litomyšle, tam kde v sočasné době působí náš bývalý administrátor           P. P. Hertl a navštívíme nedaleké poutní místo Končiny.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti