• MÁJOVÁ POBOŽNOST bude každou květnovou neděli po ranní mši sv. v 8.30 h a v každou květnovou sobotu v 19.00h v kostele.

 

  • ORATOŘ PRO DĚTI je dnes od 14.00 h.

 

 

  • SPORT ve středu 20.5. ve 20.00 h se bude hrát florbal. Všichni zájemci jsou zváni!!!Vstupné 50Kč.

 

  • Žehnání sochy sv. J. Nepomuckého v Dolních Počernicích je dnes v neděli 17.5. v 16.30 biskupem P. K.Herbstem SDB.Prosíme ministranty, aby přišli v 16.00 do sakristie kostela. Ustrojíme se a budeme připraveni k přivítání pana biskupa, který požehná sochu. Již po 14h začne v klubu ÚMČ promítání filmu o sv. J. Nepomuckém od P. M. Herolda. Po požehnání sochy bude posezení s biskupem P. K.Herbstem v prostorách v Klubu Úřadu místní části Praha-Dolní Počernice. Prosíme o přípravu občerstvení. Občerstvení je možno přinést už ve 14h do klubu ÚMČ.

 

  • Uzávěrka příspěvků do Dopolí je do neděle 24.5. Prosím pište svoje články a náměty co vám v naší farnosti líbí a nebo naopak nelíbí, rádi zveřejníme vaše nápady a příspěvky.Články zasílejte na adresu  dopoli@farnost-dolni-pocernice.cz

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti