• SPORT – ve středu 18.5. je florbal v tělocvičně ZŠ.

 

  • NOC KOSTELŮ proběhne v našem kostele v pátek 27.5. od 18.00 – 22.00. Podrobný program je vyvěšený na bráně kostela. Kdo má zájem pomoct při organizaci této akce, ať se přihlásí M. Krňávkové tel. 604898198.

 

  • KONCERT MUŽSKÉHO ITALSKÉHO SBORU se koná v sobotu 4.6. 18.00 – 19.30 v divadelním sále v pivovaru v Dolních Počernicích. Sbor vystoupí se zpěvem horalských lidových a náboženských písní.

 

  • NÁVŠTĚVA ARCIBISKUPA bude v sobotu 11.6. začínat mší svatou v 10.30, pokračovat svěcením sochy sv. J. Nepomuckého a přednáškou o ikonách. Předpokládaný konec bude okolo 16 h.

 

  • AKTUALIZACE SVÁTKŮ A NAROZENIN Prosíme všechny zájemce , kteří chtějí, aby se připomínalo datum jejich svátku a narozenin při ohláškách v kostele, aby si vyhledali své datum v seznamu na stolku s dary a potvrdili správnost údajů a souhlas svým podpisem.

 

 

  • FARNÍ POUŤ DO KONČIN U LITOMYŠLE se bude konat v sobotu 21.5. Pojedeme se podívat do Litomyšle tam, kde v sočasné době působí náš bývalý administrátor P. P. Hertl a navštívíme nedaleké poutní místo Končiny.

           ODJEZD: 7.00 z Dolních Počernic od autobusové zastávky u pivovaru

           CENA: 270,- Kč na osobu

           OBĚD: z vlastních zásob + bude připraveno malé občerstvení od místních farníků

           PŘÍJEZD: 9.30 do Končin

          ODJEZD: 16.00 z Litomyšle

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti