• FARNÍ (A)KAKAO je tuto neděli 17. 12. Těšíme na vás!

 

  • SPORT – ve středu 20.12. bude fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích za vánoční cenu tj. zadarmo!

 

  • BENEFIČNÍ SPOLEČENSKÝ VEČER POČERNICKÝCH FARNOSTÍ se bude konat v sobotu 14.1. v 19.00 v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Lístky si můžete koupit v kostele nebo na faře. Cena vstupného je 150,- pro dospělého ke stolu, 70,- na stání a 200,- do salonku. Plakát s pozvánkou a informacemi jsou na dveřích kostela a na stolku s dary. Dary do tomboly můžete nosit do kostela nebo k paní Stárkové, která bydlí naproti hotelu Svornost. Letošní ples je benefiční a koupí lístku přispějete na opravu varhan! Všem předem děkujeme!

 

  • KASIČKA NA OPRAVU VARHAN je na stolku s dary. Všem dárcům děkujeme!!!

 

  • V neděli 25.12. od 13.00 do 17.00 bude otevřený kostel a přístupné jesličky. Prosíme zájemce, kteří by byli ochotní mít stráž u jesliček, ať se zapíší na stolku s dary.

 

  • ÚKOL PRO DĚTI NA SOBOTU 24.12.: přineste si VYSTŘIŽENÝ A VYBARVENÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ – svíčku. Ozdobíme a rozzáříme pomocí vaších svíček z adventního kalendáře stromeček v kostele.

 

  • ROZPIS BOHOSLUŽEB O VÁNOCÍCH je na bráně kostela a na stolku s dary k rozebrání. Všechny novinky i rozpis vánočních bohoslužeb najdete také na našem farním webu na adrese:www.farnost-dolni-pocernice.cz

  • 8.1. v neděli bude sloužit obě mše sv. salesiánský novokněž Petr Zelinka

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti