• OBJEDNANÉ stolní kalendáře si můžete vyzvednout před mší sv. v sakristii.

     

  • ADVENTNÍ PEČENÍ PRO DĚTI bude v neděli 29.11. po mši sv. 11.30 – 16.00 na faře. Těšíme se opět na naše malé i velké pekaře. Budeme společně vyrábět perníkový Betlém, také péct a zdobit další cukroví. Děti dostanou oběd a pak se pustí do pečení. Je pro ně připravené těsto a spousta vykrájovátek. Část vyrobeného cukroví si děti odnesou domů. Zbylou část budete moci ochutnat, od našich malých pekařů, na setkání farnosti. Kdo má chuť péct ,ať přijde!

 

  • ORATOŘ PRO DĚTI je dnes od 14 do 16 h v tělocvičně.

 

  • POZOR DĚTSKÁ BOHOSLUŽBA není tuto neděli, ale je posunuta na neděli 22.11. Děti, které nemají svoji olympijskou vlajku, ať ji nezapomenou příště přinést!!

 

  • SPORT je ve středu 18.11. ve 20.00 h se bude hrát florbal. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!!! Vstupné je 50 Kč.

 

 

  • POZOR VELMI DŮLEŽITÉ!!!

 

DEN FARNOSTI V se koná v sobotu 12.12. od 12.00-18.00h v Dolních Počernicích v prostorách blízkého pivovaru, v horní části zvané Špejchar. Naše setkání bude zahájeno ve 12.00 h společným obědem, dále bude ve 14h pokračovat výstavou o kardinálovi Š. Trochtovi – mučedníkovi dvou totalitních režimů. Pak bude následovat prezentace a průřez činností v naší farnosti. Náš program bude zakončen společnou mší sv., která začne v 17.00 h v prostorách špejcharu v pivovaru. Zpěv a hudba bude v podání DPCHS.

Všichni jste ke společnému posezení a občerstvení co nejsrdečněji zváni!!!!

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti