• SPORT – ve středu 10.11. se hraje fotbal v tělocvičně ZŠ od 20.00 – 21.30.

         Všichni jsou srdečně zváni.

  • FARNÍ (A)KAFÉ bude příští neděli 14.11. po obou mších sv., prosíme přineste na ochutnání vaše dobroty!
  • ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA bude v sobotu 11.12. Přednášet bude P. J. Šplíchal SDB. Zájemci, zapisujte se na stolku s dary.
  • Návštěva biskupa K. Herbsta se uskuteční v neděli 12.12. Bude přítomen na mši sv. v 10.30 a pak na farním (a)kafi s milým, voňavým a chutným překvapením pro všechny, kdo na něj příjdou, včetně pana biskupa.
  • POZOR !!! uvažuje se o návrhu  posunu druhé mše sv. z 10.30 na 10.00.Pokud chcete sdělit svůj názor ohledně posunu mše sv., prosím kontaktujte P. P.Čápa nebo pana kostelnika F. Jakubce nebo pište na emailovou adresu: farnost.dp@atlas.cz
  • PUTOVNÍ IKONA PANNY MARIE pro naši farnost je od bulharské ikonografky Cvetkovové. Ikona bude mít dřevěnou schránku na přenášení a bude putovat po rodinách naší farnosti. Bude zapůjčena na týden domů jedné z rodin a ta se u ní bude modlit za naši farnost a společenství. V jedné z adventních nedělí se nám při mši sv. představí malířka spolu s ikonou, vysvětlí nám její symboliku a seznámí nás se svým řemeslem.

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti