• SPORT – ve středu 30.3. bude florbal od 20.00 – 21.30 v tělocvičně ZŠ.

 

  • Děkujeme všem, kteří se zúčastnili pátečního úklidu kostela.

 

  • V pátek 1.4. bude mše sv. v kostele v 18.00.

 

  • AKTUALIZACE SVÁTKŮ A NAROZENIN

Prosíme všechny zájemce , kteří chtějí,aby se připomínalo datum jejich svátku a narozenin při ohláškách v kostele, aby si vyhledali své datum v seznamu na stolku s dary a potvrdili správnost údajů a souhlas svým podpisem.

 

  • POSTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA je v sobotu 2.4. od 9.00 -13.00 na téma: hlubší pohled na svátost smíření a povede ji P. P. Čáp. Ve 13.00 se bude podávat společný oběd. Zapisujte se na seznam, který je na stolku s dary.

 

  • POSTNÍ ÚKOL PRO DĚTI: vem si na stolku s dary postní kalendář a vybarvený a vystřižený ho přineseš 17.4. na květnou neděli. Podrobnosti najdeš na nástěnce – ovoce Ducha svatého. Postní kalendář je také ke stažení na našich webových stránkách: www.farnost-dolni-pocernice.cz v rubrice dětské bohoslužby.

 

  • V. FARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA  na Sázavě se bude konat v sobotu 18.6. Poplatek na osobu je 240,- Kč. Zájemkyně, kvůli objednání lodí se zapisujte na seznam, který je na stolku s dary do dnešní neděle!!!

 

  • VYHODNODNOCENÍ NÁVRHU IKONY P. MARIE bude 7.4. na schůzce pastorační rady, která se sejde v 19.00. Kdo se bude chtít jednání zúčastnit, je srdečně vítán. TEXTY O IKONĚ PANNY MARIE jsou ke stažení na webových stránkách farnosti rubrice ohlášky.

 

  • FARNÍ POUŤ DO KONČIN U LITOMYŠLE se bude konat v sobotu 21.5. Pojedeme se podívat do Litomyšle, tam kde v sočasné době působí náš bývalý administrátor P. P. Hertl a navštívíme nedaleké poutní    místo Končiny.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti