• FARNÍ KAFE je dnes v neděli 11.3. po obou mších sv.

   

 • SPORT – ve středu 14.3. se hraje fortbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích.

   

 • ÚKOL PRO DĚTI : nezapomeňte si vzít na stolku s dary ústřižek z evangelia a nalepit do postní mapy.

 

 • POSTNÍ ALMUŽNA – na stolku s dary jsou připravené papírové kasičky, pro ty, kdo se budou chtít připojit k této akci během postní doby. Do kasičky odloží vždy takovou částku, která charakterizuje jejich sebezápor. Každý se může rozhodnout, na co se peníze použijí, buď na projekty, které jsou uvedené na spodní straně kasičky a nebo na jiný projekt (varhany, na farní adopci na dálku- naše farnost má adoptované dítě v Ugandě a nebo na ikonu) a ten napíše na kasičku. Na květnou neděli se kasičky shromáždí v kostele a dají se potom na označené účely. Podrobnosti ohledně postní almužny najdete na stolku s dary.

   

 • PŘEDVELIKONOČNÍ ÚKLID KOSTELA proběhne v pátek 16.3. od 15.00.

 • UZÁVĚRKA PŘÍSPĚVKŮ DO DOPOLÍ je do 28.3. Prosíme o zasílání vašic příspěvků na dopoli@email.cz. Dopolí vyjde na Květnou neděli 1.4.

   

 • SVĚTOVÝ DEN MLÁDEŽE proběhne v sobotu 31.3. v Kobylisích v salesiánském centru. Začátek v 9.00. Program najdete na nástěnce.

 

 • FARNÍ DOVOLENÁ V ITÁLII: termín 16.7.- 24.7. , cena za ubytování 125 kč za osobu na den, doprava vlastním vozem. Zájemci hlaste se P. Čápovi.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti