• Návštěva biskupa K. Herbsta se uskuteční dnes v neděli 12.12. Bude přítomen na mši sv. v 10.30 a pak na farním (a)kafi s milým, voňavým a chutným překvapením pro všechny, kdo na něj příjdou, včetně pana biskupa.

 

  • ADVENTNÍ PEČENÍ PRO DĚTI je dnes v neděli 12.12. od 14.00-17.30 na faře. Těšíme se opět na naše malé i velké pekaře. Budeme společně péct a zdobit cukroví. Bude pro ně připravené těsto a spousta vykrájovátek. Část vyrobeného cukroví si děti odnesou domů. Kdo má chuť péct ,ať přijde!
  • SPORT – ve středu 15.12. se hraje florbal v tělocvičně ZŠ od 20.00 – 21.30. Všichni jsou srdečně zváni.

 

  • POZOR ZMĚNA!!! od 25.12. je posunuta druhá nedělní mše sv. na 10.00.

 

  • PUTOVNÍ IKONA PANNY MARIE pro naši farnost je od bulharské ikonografky Cvetkovové. Ikona bude mít dřevěnou schránku na přenášení a bude putovat po rodinách naší farnosti. Bude zapůjčena na týden domů jedné z rodin a ta se u ní bude modlit za naši farnost a společenství. Příspěvek na ikonu můžete dávat do připravené pokladničky vzadu v kostele. Je tam také rozpis na půjčení ikony, kde se mohou zapasat případní zájemci.

 

  • ÚKOL NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU: DĚTI, NAKRESLETE VÁNOČNÍ OBRÁZEK NEBO VÁNOČNÍ PŘÁNÍ NA PŘEDNÍ STRANU POHLEDNICE, KTEROU MÁTE PŘIPRAVENOU NA STOLKU S DARY. NAKRESLENOU POHLEDNICI S VÁNOČNÍM MOTIVEM PŘINESTE V NEDĚLI 19.12. POHLEDY SE BUDOU V NEDĚLI 19.12. V KOSTELE PRODÁVAT.

 

  • FARNÍ PLES HORNÍCH A DOLNÍCH POČERNIC se koná v pátek 7.1. 2011 v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Lístky se prodávají v sakristii a na faře.
  • TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA se koná 2.1-10.1. 2010. Děti i dospělí, přijďte koledovat po Dolních Počernicích. Navážete na pěknou – už 3 letou tradici, potěšíte srdce místních obyvatel, užijete si zábavu i mráz :-)), získáte finanční prostředky pro charitativní projekty i pro naši farnost. Podrobnosti najdete na nástěnce v kostele. Zájemci o koledování, napište se do seznamu na stolku s obětními dary.

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti