• ORATOŘ PRO DĚTI je dnes od 14 do 16 h v tělocvičně. Zve vás spolčo mladých.

  • PŘÍPRAVA NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU je v pondělí 5.10. ve 20.00 h na faře.

  • Náboženství pro děti začne v pondělí 5.10. od 13.30 h a v úterý 6.10.

od 16.00 h. Dále každé pondělí a úterý mimo školních prázdnin.

 

  • SPORT bude ve středu 7.10. ve 20.00 h se bude hrát fotbal. Všichni zájemci jsou zváni!!! Vstupné je 50 Kč.

  • FARNÍ KAFE bude už příští neděli 11.10. po obou mších svatých. Přinesené dobroty z vašich kuchyní budou náležitě oceněny a snědeny!!

 

  • Uzávěrka příspěvků do Dopolí je do neděle 11.10. Prosím pište svoje články a náměty co vám v naší farnosti líbí a nebo naopak nelíbí rádi zveřejníme vaše nápady a příspěvky.Dopolí vyjde v neděli 18.10. Svoje příspěvky zasílejte na adresu:dopoli@email.cz

 

  • MINISTRANTSKÉ SCHŮZKYjsou každou 1. a 4. neděli v měsíci po první mši sv. Dnes v neděli je ministrantská schůzka.

 

  • POZOR VELMI DŮLEŽITÉ!!!

V sobotu 12.12. od 12.00-18.00h proběhne v Dolních Počernicích

DEN FARNOSTI v prostorách blízkého pivovaru, v horní části zvané špejchar. Naše setkání bude zahájeno ve 12.00 h společným obědem, dále bude pokračovat výstavou o kardinálovi Štěpánovi Trochtovi – mučedníkovi dvou totalitních režimů. Pak bude následovat prezentace a průřez činností v naší farnosti. Náš program bude zakončen společnou mší sv., která začne v 17.00 h v prostorách pivovaru. Všichni jste ke společnému posezení a občerstvení co nejsrdečněji zváni!!!!

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti