• Mše sv. budou od začátku školního roku v 8.30 a v 10.00.

 

  • FARNÍ (A)KAFÉ je tuto neděli 11. 9. po obou bohoslužbách. Těšíme na vás a na vaše dobroty.

 

  • FARNÍ (A)KAKAO PRO RODINY S DĚTMI bude v neděli 18. 9. po dětské bohoslužbě na faře. Toto setkání je přímo určené pro všechny rodiny s dětmi, které přijdou na dětskou bohoslužbu, aby se mohli jak děti, tak rodiče vzájemně seznámit a popovídat. Těšíme se na vás!!!

 

  • DĚTI POZOR na příští neděli 18.9. si připravte svoje úkoly z prázdnin. Krtek se zahradníkem se na ně i na vás přijdou zase podívat.

 

  • POUŤ DO STARÉ BOLESLAVI  se koná ve středu 28.9. Sraz všech zájemců, kteří chtějí jít společně pěšky, je u kostela v Dolních Počernicích v 5.15 a ve Chvalech u kostela sv. Ludmily v 6.15. Pozvánku najdete na stolku s dary.

 

  • Zájemci o CD s fotkama z návštěvy pana arcibiskupa, napište se na seznam na stolku s dary. Fotky jsou k nahlédnutí u seznamu. Zapsaní zájemci mají připravené CD a krabičku na zaplacení na stolku s dary.

 

  • LITURGICKÉ KALENDÁŘE na rok 2012 jsou k zakoupení na stolku s dary za 40 Kč.

 

  • MODLITBA ŽIVÉHO RŮŽENCE začne u nás ve farnosti v září. Všichni, kteří mají zájem se do ní zapojit, ať se přihlásí paní Haně Valentové (tel. 604361556), která jim oznámí podrobnější informace.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti