• DVĚ MŠE SVATÉ jsou opět v neděli pravidelně od 8.30 a 10.30.

 

  • Rozloučení s naším bývalým administrátorem s P.Pavlem Hertlem SDB je dnes 5.9. v 16.00 na farní zahradě (s plánovaným občerstvením). Všichni jste srdečně vítáni!

 

  • PŘÍPRAVA NA DĚTSKOU MŠI SV. je v úterý 7.9. ve 20.00 na faře.

 

  • FARNÍ (A)KAFÉ bude v neděli 12.9. po obou mších sv., prosíme o vaše dobroty.

 

  • Jednání PARAFY je ve čtvrtek 16.9. v 19.00 na faře.

 

  • PRVNÍ MŠE SV. PRO DĚTI bude v neděli 19.9. v 10.30. Nezapomeňte si děti přinést splněný prázdninový úkol (nakreslit mapu a označit na ní místa, která jste navštívily). A co bude jako odměna za splněný úkol? Nechte se překvapit!!

 

  • Náboženství pro děti I.stupně začne v poslední týden v září pravděpodobně v úterý 28.9. od 15 h, hodiny výuky jsou pouze orientační a po domluvě budou upřesněny a proto zájemci, zapište, prosím, své děti na připravený seznam v kostele na stolku s obětními dary.

 

  • POUŤ DO STARÉ BOLESLAVI  se koná v sobotu 28.9. Sraz všech zájemců, kteří chtějí jít společně pěšky, je u kostela v Dolních Počernicích v 5.30 a ve Chvalech u kostela sv. Ludmily v 6.30. Pozvánku najdete na stolku s dary.

 

  • VATIKÁNSKÝ ZPRAVODAJ Č. 3 je připraven k odběru!!

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti