• SPORT – ve středu 7.12. bude fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Minulou středu se hrál florbal a přišly si ho zahrát z řad něžného pohlaví také dvě děvčata.

   

 • Mše sv. na slavnost Panny Marie počaté bez prvotního hříchu bude ve čtvrtek 8.12. v 18.00 v kostele.

   

 • BENEFIČNÍ SPOLEČENSKÝ VEČER POČERNICKÝCH FARNOSTÍ se bude konat v sobotu 14.1. v 19.00 v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Lístky si můžete koupit v kostele nebo na faře. Cena vstupného je 150,- pro dospělého ke stolu, 70,- na stání a 200,- do salonku. Plakát s pozvánkou a informacemi jsou na dveřích kostela a na stolku s dary. Dary do tomboly můžete nosit do kostela nebo k paní Stárkové, která bydlí naproti hotelu Svornost. Letošní ples je benefiční a koupí lístku přispějete na opravu varhan! Všem předem děkujeme!

 

 • KASIČKA NA OPRAVU VARHAN je na stolku s dary. Zpráva o stavu varhan spolu s návrhy a cenou na opravu, je vytištěná na stolku s dary a na nástěnce u dveří do sakristie. Na varhany se vybralo už 4210,- Kč. Všem dárcům děkujeme!!!

 

 • ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVAse uskuteční tuto sobotu 10.12. v 9.00 na faře. Přednáší P. P. Čáp na téma: naslouchat Božímu slovu. Zájemci,ať se zapíší na stolku s dary.

 • Sbírka na komunitu je tuto neděli 4.12.

 

 • ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO DĚTI je na stolku s dary. Podrobnosti na nástěnce u mříží. Přinést vystřižený a vybarvený 24.12. v 15.00 na mši sv.

 

 • FARNÍ (A)KAFÉ je příští neděli 11. 11. po obou mších svatých. Těšíme na vás a na vaše dobroty.

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti