• ORATOŘ PRO DĚTI   v neděli není.

 

  • SPORT ve středu není.

 

  • Mše sv. v 10.30 v neděli 28.6. není v Dolních Počernicích, ale v 11.00 h je pouť v Jirnech v kostele sv. Petra a Pavla. Kdo bude mít zájem, může na bohoslužbu a pouť přijít tam.

 

  • 16.8 v neděli bude poutní slavnost Nanebevzetí Panny Marie v našem kostele. Prosíme o pomoc s přípravou pouti a její realizací. Na stolečku s dary je seznam pro dobrovolníky, kteří by mohli pomoci v sobotu 15.8. a nebo 16.8.Také prosíme o přípravu pohoštění sladkého i slaného. Předem srdečně děkujeme!

     

  • ÚKOL PRO DĚTI NA PRÁZDNINY: Najdi během svých cest o prázdninách sochu sv. Jana Nepomuckého a přines ji 3. neděli v září na mši sv. v 10.30 (zobrazenou) na pohlednici, fotografii nebo namalovanou.

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti