• O prázninách je v neděli pouze ranní mše svatá v 9.00.
  • ÚKOL PRO DĚTI NA PRÁZDNINY: Děti, nakreslete mapu a označte na ní místa, která jste navštívily.
  • ORATOŘ PRO DĚTI A STŘEDEČNÍ SPORT  byly naposledy minulý týden. Přes prázdniny oratoř a sport nebudou! Děkujeme spolču za vedení oratoře 🙂
  • V neděli 15.8. bude poutní slavnost Nanebevzetí Panny Marie v našem kostele. Zahájení programu je v 8.30 Modlitbou růžence. Dále je v programu Slavná mše svatá, občerstvení v jižním parkánu za kostelem, výstav a krátká adorace Nejsvětější Svátosti oltářní, svátostné požehnání a na závěr ve 12 hodin modlitba Anděl Páně. Zbožná účast je za obvyklých podmínek obdařena získáním plnomocných odpustků. Prosíme o pomoc s přípravou pouti a její realizací. Dobrovolníci, kteří by mohli pomoci v sobotu 14.8. a nebo 15.8., nechť se neprodleně !!! nahlásí M. Krňávkové nebo T. Jirsákovi. Také prosíme o přípravu pohoštění sladkého i slaného. Předem srdečně děkujeme!

 

  • Předání farnosti novému administrátorovi P. Pavlu Čápovi SDB proběhne v neděli 5.9. při mších sv. v 8.30 a v 10.30 které budou slouženy od obou kněží.
  • Rozloučení s naším stávajícím administrátorem s P.Pavlem Hertlem SDB bude 5.9. v 16.00 na farní zahradě (s plánovaným občerstvením). Všichni jste srdečně vítáni!
  • Uzávěrka příspěvků do Dopolí je do čtvrtka 24.6.Prosím, pište svoje články o tom, co ve farnosti nebo pro ni děláte, pak též vaše názory o tom, co se vám v naší farnosti líbí a nebo naopak nelíbí, vaše nápady a příspěvky zveřejníme.

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti