• SPORT – ve středu 1.12. se hraje florbal v tělocvičně ZŠ od 20.00 – 21.30. Všichni jsou srdečně zváni.

 

  • MŠE SV. bude v PÁTEK 3.12. v 18.00 v kostele.

 

  • ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA bude v sobotu 11.12. Přednášet bude P. J. Šplíchal SDB, téma : modlitba. Zájemci, zapisujte se na stolku s dary.

 

  • Návštěva biskupa K. Herbsta se uskuteční v neděli 12.12. Bude přítomen na mši sv. v 10.30 a pak na farním (a)kafi s milým, voňavým a chutným překvapením pro všechny, kdo na něj příjdou, včetně pana biskupa.

 

  • ADVENTNÍ PEČENÍ PRO DĚTI bude v neděli 12.11. OD 14.00-17.30 na faře. Těšíme se opět na naše malé i velké pekaře. Budeme společně péct a zdobit cukroví. Bude pro ně připravené těsto a spousta vykrájovátek. Část vyrobeného cukroví si děti odnesou domů. Kdo má chuť péct ,ať přijde!

 

  • POZOR !!! uvažuje se o návrhu  posunu druhé mše sv. z 10.30 na 10.00.

Pokud chcete sdělit svůj názor ohledně posunu mše sv., prosím kontaktujte P. P.Čápa nebo pana kostelníka F. Jakubce nebo pište na emailovou adresu: farnost.dp@atlas.cz

  • PUTOVNÍ IKONA PANNY MARIE pro naši farnost je od bulharské ikonografky Cvetkovové. Ikona bude mít dřevěnou schránku na přenášení a bude putovat po rodinách naší farnosti. Bude zapůjčena na týden domů jedné z rodin a ta se u ní bude modlit za naši farnost a společenství.

Příspěvek na ikonu můžete dávat do připravené pokladničky vzadu v kostele. Je tam také rozpis na půjčení ikony, kde se mohou zapasat případní zájemci.

 

  • ÚKOL NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU: DĚTI, NAKRESLETE VÁNOČNÍ OBRÁZEK NEBO VÁNOČNÍ PŘÁNÍ NA PŘEDNÍ STRANU POHLEDNICE, KTEROU MÁTE PŘIPRAVENOU NA STOLKU S DARY. NAKRESLENOU POHLEDNICI S VÁNOČNÍM MOTIVEM PŘINESTE V NEDĚLI 19.12. POHLEDY SE BUDOU V NEDĚLI 19.12. V KOSTELE PRODÁVAT. VYBRANÉ PENÍZE POMŮŽOU NAŠEMU ADOPTIVNÍMU DÍTĚTI V AFRICE.

Napsat komentář

Musíte být přihlášený k napsání komentáře.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti