Vážený čtenáři farnice či farníku.

Je výborné, že jsi našla/el tyto stránky a věnuješ svůj čas jejich pročítání. Rád bych právě Tebe pozval k tvorbě těchto stránek. Pokud se cítíš být psavkyní/cem a chceš se podělit s ostatními o informace, myšlenky či náměty, rádi ti zařídíme možnost obohatit náš web.

V případě zájmu přispívat přímo na webové stránky napiš si prosím o registraci pro autora příspěvků mailem na adresu registrace@farnost-dolni-pocernice.cz. Po obdržení přihlašovacích údajů budeš moci tvořit nové příspěvky na webové stránky. Vybrané příspěvky budou uveřejněny i v tištěném občasníku farnosti DoPoLí. Samotný příspěvek je možné poslat k uveřejnění na adresu prispevky@farnost-dolni-pocernice.cz

Příspěvky určené pouze do DoPoLí je možné posílat na adresu dopoli@farnost-dolni-pocernice.cz.

Tak odvahu a do toho…

Stanislav Čihák a ten celý web

Komentáře uzavřeny.

Spojte se s námi
Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti